Presskontakt

Camilla Lundquist

Presskontakt, Öhman Fonder

+46 70 972 50 62
camilla.lundquist@ohman.se

Kvartalsbrev


Gynnsamma försommarvindar

21 juni, 2018 • Kvartalsbrev

Midsommar står för dörren och många börjar göra sig redo för några välbehövliga semesterveckor. Men först vill vi göra en kort tillbakablick på det gångna kvartalet och sammanfatta några av… Läs mer


Kvartalsbrev ansvarsfulla investeringar: En höst med mersmak

23 februari, 2018 • Kvartalsbrev

När vi nu hunnit en bit in på det nya året gör vi en kort tillbakablick på några av fjolårets aktiviteter och blickar framåt mot ett nytt år av ansvarsfulla… Läs mer


Anmälan till pressutskick

Vill du prenumerera på pressmeddelanden? Skicka ett e-mail till vår presskontakt och anmäl dig!

Öhman i sociala medier

Presskontakt

Camilla Lundquist

Presskontakt, Öhman Fonder

+46 70 972 50 62
camilla.lundquist@ohman.se

Våra experter

Tom Dinkelspiel

Ordförande Öhmangruppen

+46 8 407 58 11
tom.dinkelspiel@ohman.se


Johan Malm

Koncernchef Öhmangruppen och ordförande Öhman Fonder

+46 8 407 59 11
johan.malm@ohman.se


Fredric Nyström

Chef ansvarsfulla investeringar, Öhman Fonder

+46 8 407 59 85
fredric.nystrom@ohman.se


Jamal Abida Norling

Vd Öhman Fonder

+46 8 407 58 13
jamal.abida.norling@ohman.se


Lars Kristian Feste

Räntechef på Öhman Fonder

+46 8 407 58 42
lars.kristian.feste@ohman.se


Filip Boman

Chef globala aktier, Öhman Fonder

filip.boman@ohman.se